Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
GENIUS NX-8080S BT Wireless Optical USB bijelo-sivi miš
Maloprodajna cijena: 21.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
16.86 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Karakteristike
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Domet | Do 10m |
| Interfejs miša | USB, Bluetooth |
| Tip senzora miša | Optički |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u 3 nivoa |
| Rezolucija | 1.200 dpi, 1.600 dpi, 800 dpi |
| Dodatni tasteri | 7 tastera |
| Baterija | 1xAA |
| Ostalo | Silent Click |
| Napomena | Power saving prekidač, Copilot prekidač |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 111.2mm x 60.4mm x 39.2mm |
| Masa | 54g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Boja | Beijlo-siva |
| Pakovanje | 1xAA alkalna baterija, USB receiver |
Deklaracija
| EAN | 4710268262473 |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.55EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DX-101, Optički USB mis, Crni, DPI: 1200, 1.5m duzina kabla, Broj tastera:3, 83g
Basilisk V3 X HyperSpeed, Razer™ HyperSpeed Wireless, Bluetooth, Razer Chroma™ RGB, DPI: 18000, 110g
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana