Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Tip: Aktivni Prečnik drajvera: 2 inča Frekventni opseg: 180Hz - 15KHz Baterija - Kapacitet baterije: 1.200mAh Autonomija: Do 6 sati Vreme punjenja: Do 2.5 sati Žična povezivost - 3.5mm: 1 USB: 1 USB verzija: 1 x USB-C Bežična povezivost - Bežična povezivost: Bluetooth Bluetooth verzija: 5.3 Domet: Do 10m Ostalo - Upravljanje: Glasovna kontrola,Tasteri na zvučniku Napomena: AI Glasovni asistent,RGB osvetljenje,Ugrađen mikrofon za pozive Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije: 113.5mm x 93.1mm x 91.5mm Masa: 319g Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 20.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
16.05 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Prečnik drajvera | 2 inča |
| Frekventni opseg | 180Hz - 15KHz |
| Sateliti | |
| Prečnik drajvera | 2 inča |
| Ostalo | |
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku, Glasovna kontrola |
| Napomena | RGB osvetljenje, Ugrađen mikrofon za pozive, AI Glasovni asistent |
| Baterija | |
| Kapacitet baterije | 1.200mAh |
| Autonomija | Do 6 sati |
| Vreme punjenja | Do 2.5 sati |
| Žična povezivost | |
| 3.5mm | 1 |
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x USB-C |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Domet | Do 10m |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 113.5mm x 93.1mm x 91.5mm |
| Masa | 319g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.52EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Vrsta: Bluetooth zvučnik Sistem: 2.1 Tip: Aktivni Frekventni opseg: 45Hz - 20kHz Subwoofer - Snaga subwoofera: 50W Sateliti...
Bluetooth zvučnik kompletno vodootporan (zadovoljava IPX7 standard), Na zvučniku se nalazi klip i pomoću njega može da se zakači na torbu i sl, Odst...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana