Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: Zakrivljen Tip panela: VA Nativni kontrast: 3.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 1ms (mprt) Vertikalno osvežavanje: 180Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Premium Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.3114mm x 0.3114mm Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 108% sRGB,Flicker-free,HDR Ready,Zakrivljenost 1500R Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.0 Audio izlaz: Izlaz za slušalice Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Kensington security,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 610.5mm (sa postoljem) Dubina: 208mm Visina: 441mm Masa: 4.53kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 180.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
144.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | Zakrivljen |
| Tip panela | VA |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.3114mm x 0.3114mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free, Zakrivljenost 1500R, 108% sRGB, HDR Ready |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | Izlaz za slušalice |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 610.5mm (sa postoljem) |
| Dubina | 208mm |
| Visina | 441mm |
| Masa | 4.53kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.71EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
VX3480-2K-PRO, 34” 165Hz UWQHD 3440 x 1440 Gejmerski monitor, 165Hz osvjezavanje, 1ms, AMD FreeSync™ Premium, HDR10, USB 2.0 Type A: 1, 3.5mm Audio Ou...
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: Fast IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stra...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana