Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: VA LED zakrivljeni Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: Edge-LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 3.000:1 Osvetljenje: 350 nita Odziv: 1ms (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 240Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.3114mm x 0.3114mm Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 125%(sRGB),Eyesafe 2.0,Flicker-free,HDR10,Low Blue Light,Non-Glare,TÜV Rheinland Certified,Zakrivljenost 1500R Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.0 Audio izlaz: 3.5mm Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: Black eQualizer,GIGABYTE OSD Sidekick,Smart OD Ostalo: Aim Stabilizer,Game Assist Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 610.5mm ( sa postoljem) Dubina: 205.4mm (sa postoljem) Visina: 434.4mm (sa postoljem) Pakovanje: HDMI kabl,Naponski kabl,Quick Start vodič Masa: 4.53kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 262.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
210.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | VA LED zakrivljeni |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | Edge-LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Osvetljenje | 350 nita |
| Odziv | 1ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.3114mm x 0.3114mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Non-Glare, Flicker-free, HDR10, Low Blue Light, 125%(sRGB), Eyesafe 2.0, Zakrivljenost 1500R, TÜV Rheinland Certified |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | Black eQualizer, GIGABYTE OSD Sidekick, Smart OD |
| Ostalo | Game Assist, Aim Stabilizer |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 610.5mm ( sa postoljem) |
| Dubina | 205.4mm (sa postoljem) |
| Visina | 434.4mm (sa postoljem) |
| Pakovanje | Naponski kabl, HDMI kabl, Quik Start vodič |
| Masa | 4.53kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.86EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: Rapid IPS Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 16:9...
ASUS ProArt PA279CV Professional Monitor, 27inča, IPS 4K UHD 3840 x 2160, USB-C/DP/HDMI*2/USB HUB, HAS
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana