Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 34 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: VA LED zakrivljeni Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: Edge-LED Odnos stranica: 21:9 Nativni kontrast: 4.000:1 Osvetljenje: 450 nita Odziv: 1ms (GTG) Vertikalno osvežavanje: 200Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync,AMD FreeSync Premium Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.23175mm x 0.23175mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 125%(sRGB),95% of DCI-P3,Flicker-free,Game Mode Assistance,HBR3,Low Blue Light,Non-Glare,TÜV Flicker-free,VESA Display HDR 400,Wide Color Gamut,Zakrivljenost 1500R Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 2 DisplayPort priključci: 2x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.0 Audio izlaz: 1 x audio (L/R) izlaz Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2 x 2W Tehnologije: Clear Sound Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: Aim Stabilizer,Black eQualizer,GIGABYTE OSD Sidekick,Smart OD Ostalo: Ugao nagiba od -5 do 21° Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Kensington security,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 808mm Dubina: 220mm Visina: 534.6mm Pakovanje: DisplayPort kabl,Naponski kabl,Quick Start vodič Masa: 7.36kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: G Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 403.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
322.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 34 inča |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Tip ekrana | VA LED zakrivljeni |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | Edge-LED |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Nativni kontrast | 4.000:1 |
| Osvetljenje | 450 nita |
| Odziv | 1ms (GTG) |
| Vertikalno osvežavanje | 200Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.23175mm x 0.23175mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Non-Glare, Flicker-free, 95% of DCI-P3, Low Blue Light, 125%(sRGB), VESA Display HDR 400, Zakrivljenost 1500R, Game Mode Assistance, HBR3, TÜV Flicker-free, Wide Color Gamut |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 2x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | 1 x audio (L/R) izlaz |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Tehnologije | Clear Sound |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | Black eQualizer, GIGABYTE OSD Sidekick, Aim Stabilizer, Smart OD |
| Ostalo | Ugao nagiba od -5 do 21° |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 808mm |
| Dubina | 220mm |
| Visina | 534.6mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, Quick Start vodič |
| Masa | 7.36kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.54EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: ELED Odnos stranica: 16:9 Nativni k...
AOC 23.8 inča 24B31H FHD 1920x1080 IPS 120 Hz monitor
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativ...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana