Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 100% sRGB,High-brightness 400-nit,MUX Switch Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Core Series 2 Klasa procesora: Intel Core 7 Model procesora: 240H Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 2.5 GHz (5.2 GHz) Keš memorija procesora: 24MB Intel Smart cache Proces izrade: 10nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: LPDDR5X Radni takt memorije: 7.500MT/s Broj slotova: 0 Integrisano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe Disk slotovi: 2x M.2 NVMe Interfejs raspooživih slotova: 1x M.2 NVMe Raspoloživi slotovi: 1 Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia GeForce Model grafike: RTX 5080 Količina grafičke memorije: 16GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.2 Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 1x USB 2.0,2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) Bezbednost - TPM: Da Kamera - Snimanje videa: 1.920 x 1.080,30fps Model: FHD IR Audio - Zvučnici: 2.0 Snaga: 2x 2W Mikrofon: Ugrađen Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: 1-Zone RGB Baterija - Tip: Litijum-polimerska Kapacitet baterije: 76WHr Softver - Operativni sistem: Microsoft Windows 11 Home Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 358.3mm x 262.5mm x 22.99mm Masa: 2.3kg Boja: Crna Opis boje: Titanium Black Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 240W
Maloprodajna cijena: 3382.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2705.56 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | QHD+ |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 165Hz |
| Ostalo | 100% sRGB, MUX Switch, High-brightness 400-nit |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core 7 |
| Model procesora | 240H |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.5 GHz (5.2 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Radni takt memorije | 7.500MT/s |
| Broj slotova | 0 |
| Integrisano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 2x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | RTX 5080 |
| Količina grafičke memorije | 16GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Snimanje videa | 30fps, 1.920 x 1.080 |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2W |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | 1-Zone RGB |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet baterije | 76WHr |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Home |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 358.3mm x 262.5mm x 22.99mm |
| Masa | 2.3kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Titanium Black |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 240W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 88.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: WVA Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% sRGB,Anti-gla...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 100% sRGB,High-br...
Precision M5690 16 inch FHD+ 500 nits Core Ultra 7 165H 32GB 1TB SSD RTX 2000 8GB Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport laptop
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 100% sRGB,High-br...
(i5) LOQ Essential 15IRX11(Luna GREY), 15.6" FHD IPS AG (1920x1080) 100% -sRGB 144Hz, Intel 10-Core i5-13450HX 4.4GHz/12MB, 16GB DDR5 (+free slot), 1T...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana