Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 1202.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
961.95 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 144Hz |
| Ostalo | 100% DCI-P3 color gamut |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 12th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | i5-12500H |
| Broj jezgara procesora | 12 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.5 GHz (4.5 GHz) |
| Keš memorija procesora | 18MB Intel Smart cache |
| Proces izrade | 10nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 8GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 4.800MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 2x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | GeForce RTX 4060 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | 1x Mini DisplayPort 1.4 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x 2W |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Ostalo | DTS:X Ultra Audio technology |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet baterije | 99Whr |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Home |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 360mm x 272mm x 20.9mm |
| Masa | 2.39kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Crna |
| Stanje | Neadekvatna ambalaža |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 240W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 31.44EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP OmniBook 5 Ultra7 255U/1TB/16GB DDR5/NoOS/16inča 2K IPS/IntelGraphics/bkclt/Glacier Silver
Ekran - Veličina ekrana: 15.3 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.846 Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 100% DCI-P3 Color Space,High-brightness...
(Core 7) ThinkBook 14 G9 IRL (ARCTIC GREY), 14" (1920x1200) AG IPS 400nits, Intel Core 7 240H(10C/16T, 5.2GHz,24MB), DDR5 16GB (+free SLOT), M.2 512GB...
(i5) V15 G5 IRL (Business BLACK), 15.6" FullHD Anti-glare 250nits, Intel Core i5-13420H (8Core12Tread, up to 4,6GHz,12MB Cash), 16GB DDR5 (+free slot)...
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: WVA Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 45% NTSC col...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana