Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 61.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
49.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Grundig presa za kosu
| Naziv: | Presa |
| Boja: | Ljubičasta |
| Materijal: | Keramika |
| Tip kontrole: | Mehanički |
| LED Display: | Da |
| Indikator paljenja: | Da |
| Automatsko isključivaje: | Da |
| Zagrijavanje: | 75 sec. do 120°C |
| Velilina ploče: | 6.2x1.4mm |
| Broj nivoa temperature: | 3 |
| Vrijeme punjenja: | 90 min |
| Vrijeme rada: | 32 min |
| Zaključavanje temperature: | Da |
| Memorijska funkcija: | Da |
| Raspon toplote: | 160°C-200°C |
| Način rada: | Struja |
| Težina: | 0,5 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.60EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Prijenosna četka za ravnanje kose, Xiaomi Cordless Hair Straightener Brush, dolazi uz elegantan, lagan i kompaktan dizajn koji možete sp...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana