Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 35.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 7.10EUR
28.60
EUR
35.70 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
Grundig četka za kosu
| Naziv: | Četka za kosu |
| Boja: | Crna |
| Materijal: | Keramički premaz |
| Tip kontrole: | Klizni prekidač |
| LED Display: | Da |
| Indikator paljenja: | Ne |
| Automatsko isključivaje: | Ne |
| Nivoi brzine/toplote: | 2/2 |
| Nastavci: | 3 četke 50mm 40mm 30mm |
| Jonska funkcija: | Čuva prirodnu vlažnost kose. |
| Funkcija rotacije: | Ne |
| Snaga: | 1100 W |
| Način rada: | Struja |
| Dužina kabla: | 1.8m |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.93EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ispravljanje kose: Da, Uvijanje kose: Da, Sušenje kose: Da, Podešavanje količine toplote: 3
PRESA ZA TALASASTE LOKNE SA LED INDIKATOROM I KERATIN ZAŠTITOM
Kompaktne dimenzije: Mali i kompaktni dizajn dimenzija 26 x 6 x 5,5 cm čini ovaj grijač idealnim za putovanja i korišćenje u različitim prostorijama.
Oblikuje vazduhom bez ekstremne toplote: Dyson Airwrap multi-styler koristi aerodinamični fenomen koji se zove Coanda efekat. Koristi vazduh za privla...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana