Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip - Tip: Education Interactive Flat Panel Ekran - Veličina ekrana: 86 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Pozadinsko osvetljenje: Direct LED Touchscreen: IR Multi-touch do 55 tačaka dodira Nativni kontrast: 1.200:1 Osvetljenje: 400 nita Odziv: 8ms Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Vertikalno osvežavanje: 60Hz Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 72% NTSC color gamut,Anti-glare Softver - Operativni sistem: Android 13 Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: Google Play Store Procesor / Čipset - Procesor: ARM Cortex A73 quad core + A53 quad core Radni takt procesora: 2.2GHz + 2.0GHz Grafički procesor: Mali-G52 Memorija - RAM memorija: 8GB Unutrašnja memorija: 128GB Mreža - Wi-Fi: Da Bluetooth: 5.3 Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 1x HDMI 2.0 Out,3x HDMI 2.0 In USB priključci: 1x USB 2.0 (Tip A),1x USB tip C (podržava DP režim),3x USB 3.0 (tipA) Audio izlaz: 3.5mm Audio ulaz: 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: RJ-45 Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2x 18W + 25W Fizičke karakteristike - Montiranje na zid: VESA 1.000mm x 600mm Masa: 59kg Boja: Crna Pakovanje: 2x Stylus (olovka),Baterije,Daljinski upravljač,Naponski kabl,Uputstvo za rad,VESA set za montiranje na zid Dodatne funkcije - Kamera: 8.0 megapiksela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 4719.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
3775.20 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Tip | |
|---|---|
| Tip | Education Interactive Flat Panel |
| Ekran | |
| Veličina ekrana | 86 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Pozadinsko osvetljenje | Direct LED |
| Touchscreen | IR Multi-touch do 55 tačaka dodira |
| Nativni kontrast | 1.200:1 |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odziv | 8ms |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Anti-glare, 72% NTSC color gamut |
| Softver | |
| Operativni sistem | Android 13 |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | Google Play Store |
| Procesor / Čipset | |
| Procesor | ARM Cortex A73 quad core + A53 quad core |
| Radni takt procesora | 2.2GHz + 2.0GHz |
| Grafički procesor | Mali-G52 |
| Memorija | |
| RAM memorija | 8GB |
| Unutrašnja memorija | 128GB |
| Mreža | |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 Out, 3x HDMI 2.0 In |
| USB priključci | 1x USB 2.0 (Tip A), 3x USB 3.0 (tipA), 1x USB tip C (podržava DP režim) |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio ulaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | RJ-45 |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 18W + 25W |
| Fizičke karakteristike | |
| Montiranje na zid | VESA 1.000mm x 600mm |
| Masa | 59kg |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Naponski kabl, Daljinski upravljač, 2x Stylus (olovka), Baterije, Uputstvo za rad, VESA set za montiranje na zid |
| Dodatne funkcije | |
| Kamera | 8.0 megapiksela |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 123.37EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HISENSE 75 inča 75MR6DE 4K UHD LED 350 nita Interactive Display sa kamerom
Tip - Tip: Smart Interactive Whiteboard Ekran - Veličina ekrana: 75 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Pozadinsko osvet...
Tip - Tip: Digital Signage Display Ekran - Režim rada: 18/7 Veličina ekrana: 55 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: ADS LED Tip panela: ADS Po...
Tip - Tip: Digital Signage Display Ekran - Režim rada: 16/7 Veličina ekrana: 50 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Poza...
HISENSE 43 inča 43GM50D 4K UHD 500 nita Digital Signage Display - 18/7 Operation
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana