Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 1265.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1011.97 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 31.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | QD OLED |
| Tip panela | QD OLED (Quantum Dot OLED) |
| Pozadinsko osvetljenje | Samoemitujući |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 0.03ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | nVidia G-Sync Compatible |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.1814mm x 0.1814mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | 99% of DCI-P3, Anti-reflection, 97% AdobeRGB, 138% sRGB |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4a |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB priključci | 1x USB tip C, 2x USB 2.0 (Tip A), 1x USB 2.0 (Tip B) |
| Audio izlaz | Izlaz za slušalice |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 718mm |
| Dubina | 69mm (bez postolja), 242mm (sa postoljem) |
| Visina | 483mm (sa postoljem) |
| Masa | 9.6kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | G |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 33.07EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 34.2 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: LED Tip panela: OLED Pozadinsko osvetljenje: Quantum Dot Odnos stranica: 21:9...
DAHUA 30 inča LM30-E330CA WFHD Gaming zakrivljeni monitor
Ekran - Veličina ekrana: 48.9 inča Rezolucija: 5.120 x 1.440 Tip ekrana: OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Pozadinsko osvetljenje: Samoemitu...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana