Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD A620A Grafika: Upotreba grafike iz procesora Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 2 Podržane memorije: 4.800MT/s (JEDEC),5.000MT/s (O.C.),5.200MT/s (O.C.),5.400MT/s (O.C.),5.600MT/s (O.C.),5.800MT/s (O.C.),6.000MT/s (O.C.),6.200MT/s (O.C.),6.400MT/s (O.C.),6.600MT/s (O.C.),6.800+MT/s (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 128GB Ostale osobine: Dual Channel,Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO),Podrška za AMD POR Speed and JEDEC Speed,Podrška za CUDIMM,Podrška za non-ECC UDIMM memory Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 PCI Express x1 slot: 1x PCI Express 3.0 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 2 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 1 Podržani M.2 formati: 1x 2260 / 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod) RAID: RAID 0,RAID 1 Mreža - Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit) Model: Realtek RTL8125 Audio - Broj kanala: 7.1 Model: Realtek ALC897 Codec Napomena: High Definition Priključci na zadnjem panelu - Broj HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 VGA D-sub: 1 PS/2: 2 (tastatura + miš) Ukupno USB priključaka: 6 USB-A priključci: 2x USB 2.0,4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1x Power Connector (CPU_PWR),1x Power Connector(ATX_PWR) USB-A: 2 x podrška za 1 USB 5Gbps port,4 x podrška za 1 USB 2.0 port USB-C: 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port Audio: 1x Front panel audio Ostali priključci: 1x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2),1x Chassis Intrusion (JCI),1x Com Port (JCOM),1x CPU Fan,1x EZ Memory Detection LED,1x RGB LED connector(JRGB),1x TPM pin header(Support TPM 2.0),2x Front Panel (JFP),2x System Fan,4 x EZ Debug LED Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: Audio Boost,Core Boost,EZ Debug LED,Frozr AI Cooling,Lightning Gen 4,Memory Boost,Mystic Light Extension pin header Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 243.84mm x 218mm Pakovanje: EZ M.2 clip,EZ M.2 clip II Remover,I/O Shield,Kratko korisničko upustvo,SATA kabl Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 114.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
91.33 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD A620A |
| Grafika | Upotreba grafike iz procesora |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 2 |
| Podržane memorije | 6.000MT/s (O.C.), 5.800MT/s (O.C.), 6.600MT/s (O.C.), 6.400MT/s (O.C.), 6.200MT/s (O.C.), 5.600MT/s (O.C.), 5.400MT/s (O.C.), 5.000MT/s (O.C.), 5.200MT/s (O.C.), 6.800+MT/s (O.C.), 4.800MT/s (JEDEC) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Podrška za non-ECC UDIMM memory, Dual Channel, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO), Podrška za CUDIMM, Podrška za AMD POR Speed and JEDEC Speed |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| PCI Express x1 slot | 1x PCI Express 3.0 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 2 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 1 |
| Podržani M.2 formati | 1x 2260 / 2280 (podrška za PCIe 4.0 x4 mod) |
| RAID | RAID 0, RAID 1 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Model | Realtek RTL8125 |
| Audio | |
| Broj kanala | 7.1 |
| Model | Realtek ALC897 Codec |
| Napomena | High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| VGA D-sub | 1 |
| PS/2 | 2 (tastatura + miš) |
| Ukupno USB priključaka | 6 |
| USB-A priključci | 2x USB 2.0, 4x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x Power Connector (CPU_PWR), 1x Power Connector(ATX_PWR) |
| USB-A | 2 x podrška za 1 USB 5Gbps port, 4 x podrška za 1 USB 2.0 port |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1x CPU Fan, 2x Front Panel (JFP), 1x Chassis Intrusion (JCI), 1x TPM pin header(Support TPM 2.0), 2x System Fan, 4 x EZ Debug LED, 1x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2), 1x Com Port (JCOM), 1x EZ Memory Detection LED, 1x RGB LED connector(JRGB) |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | Core Boost, Audio Boost, Memory Boost, Frozr AI Cooling, EZ Debug LED, Lightning Gen 4, Mystic Light Extension pin header |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 243.84mm x 218mm |
| Pakovanje | SATA kabl, I/O Shield, Kratko korisničko upustvo, EZ M.2 clip, EZ M.2 clip II Remover |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.98EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
GIGABYTE INTEL MB B860M GAMING X WIFI6E, 4*DDR5 9200 MT/s,PCIe 5.0, DP/HDMI, 2.5GbE,LGA 1851, WiFi6E
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 Čipset: AMD A520 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 2 Podržane memorije...
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): Intel 1700 Čipset: Intel H610 Grafika: Upotreba grafike iz procesora Memorija - Tip memorije:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana