Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 4.800Mhz,5.000Mhz (O.C.),5.200Mhz (O.C.),5.400Mhz (O.C.),5.600MHz (O.C.),5.800MHz (O.C.),6.000MHz (O.C.),6.200MHz (O.C.),6.400MHz (O.C.),6.600MHz (O.C.),6.800MHz (O.C.),7.000MHz (O.C.),7.200MHz+ (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 192GB Ostale osobine: Dual Channel,Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO),Podrška za non-ECC UDIMM memory Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 PCI Express x1 slot: 2x PCI Express 3.0 PCI slot: 3 Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 2 RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit) Model: Realtek Audio - Model: Realtek ALC897 Codec Napomena: High Definition Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 Broj HDMI priključaka: 1 VGA D-sub: 1 PS/2: 1 (tastatura ili miš) Ukupno USB priključaka: 8 USB-A priključci: 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1),4x USB 2.0 RJ-45 (LAN): 1 Audio: 3x 3.5mm Ostali priključci: BIOS prekidač Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1x Power Connector (ATX_PWR),1x Power Connector (CPU_PWR) USB-A: 2 x podrška za 1 USB 5Gbps port,2 x podrška za 4 USB 2.0 porta USB-C: 1 x podrška za 1 USB 10Gbps port Audio: 1x Front panel audio Ostali priključci: 1x Chassis Intrusion (JCI),1x COM Port Header,1x CPU Fan,1x Pump Fan,1x System Fan,1x TPM pin header(Support TPM 2.0),2 x RGB LED connectors,2x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2),2x Front Panel (JFP) Fizičke karakteristike - Format: microATX Dimenzije: 243.84mm x 243.84mm Pakovanje: Full box retail Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 178.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
143.11 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD B650 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 5.000Mhz (O.C.), 5.200Mhz (O.C.), 5.400Mhz (O.C.), 6.000MHz (O.C.), 5.800MHz (O.C.), 5.600MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 4.800Mhz, 6.400MHz (O.C.), 6.600MHz (O.C.), 6.800MHz (O.C.), 7.000MHz (O.C.), 7.200MHz+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 192GB |
| Ostale osobine | Podrška za non-ECC UDIMM memory, Dual Channel, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO) |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 |
| PCI Express x1 slot | 2x PCI Express 3.0 |
| PCI slot | 3 |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 2 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Model | Realtek |
| Audio | |
| Model | Realtek ALC897 Codec |
| Napomena | High Definition |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| VGA D-sub | 1 |
| PS/2 | 1 (tastatura ili miš) |
| Ukupno USB priključaka | 8 |
| USB 2.0 priključci | 4 |
| USB-A priključci | 4x USB 2.0, 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 3x 3.5mm |
| Ostali priključci | BIOS prekidač |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x Power Connector (CPU_PWR), 1x Power Connector (ATX_PWR) |
| USB-A | 2 x podrška za 4 USB 2.0 porta, 2 x podrška za 1 USB 5Gbps port |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 10Gbps port |
| Audio | 1x Front panel audio |
| Ostali priključci | 1x COM Port Header, 1x CPU Fan, 2x Front Panel (JFP), 1x Chassis Intrusion (JCI), 1x TPM pin header(Support TPM 2.0), 1x Pump Fan, 2x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2), 2 x RGB LED connectors, 1x System Fan |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 243.84mm x 243.84mm |
| Pakovanje | Full box retail |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.68EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B850 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
(s1700) B760M D3HP WIFI6 /s1700, Intel® B760 Express Chipset, 4 x DDR5, PCI Express x16, 2 x PCI Express x1, 2xM.2, D-Sub, HDMI, Realtek® GbE LAN, Rea...
GIGABYTE INTEL MB B760M GAMING DDR4, 2*DDR4 5333MHz, 2*PCIe 4.0 x4 M.2, RAID, DP/HDMI/VGA, LGA 1700
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana