Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Waterproof/Fogproof, Magnification 16x, Objective Diameter 50mm
Maloprodajna cijena: 396.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
317.38 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Tip prizme: | Porro |
| Uvećanje: | 16x |
| Prečnik objektiva: | 50 mm |
| Vidno polje na 1000 m: | 61 m |
| Realno vidno polje: | 3.5° |
| Približno vidno polje: | 52.1° |
| Izlazna zenica: | 3.1 mm |
| Udaljenost oka od okulara: | 17.8 mm |
| Minimalna daljina fokusiranja: | 7 m |
| Podesivost međuočnog rastojanja: | 56-72 mm |
| Vodootporan: | Da |
| Dimenzije: | 177 x 196 x 68 mm |
| Masa: | 1040 g |
| Boja: | Crna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.37EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Waterproof/Fogproof, Magnification 16x, Objective Diameter 50mm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana