Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply) Režim rada: Online Snaga (VA): 2.000 Snaga (W): 1.600 Faktor snage: 0.8 Efikasnost: 96% Baterija - Broj baterija: 4 Punjenje: 90% kapaciteta za 4h Vreme rada baterije: 100% Load - 1 min,25% Load - 17 min,50% Load - 7 min,75% Load - 3 min Priključci / Slotovi - Ulazni priključci: 1x IEC C14 Izlazni priključci: 4x šuko (baterijsko napajanje i zaštita od strujnog udara) Povezivost: HID USB,Serijski (RS-232) Ostali priključci / Slotovi: EPO (Emergency Power Off),SNMP Zaštita - Vrsta zaštite: Zaštita od prevelikog opterećenja (napona) Ostale karakteristike - Dodatne funkcije: Auto-charge,Auto-Restart,Pure Sine Wave Output Displej: LCD Softver: Software management Ostalo: ECO Mode for energy saving Fizičke karakteristike - Dimenzije: 390mm x 225mm x 151mm Masa: 16.6kg Nivo buke: <40dB Boja: Crna Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci Baterija: 12 meseci
Maloprodajna cijena: 347.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
277.89 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | UPS (Uninterruptible Power Supply) |
| Režim rada | Online |
| Snaga (VA) | 2.000 |
| Snaga (W) | 1.600 |
| Faktor snage | 0.8 |
| Efikasnost | 96% |
| Baterija | |
| Broj baterija | 4 |
| Punjenje | 90% kapaciteta za 4h |
| Vreme rada baterije | 25% Load - 17 min, 50% Load - 7 min, 100% Load - 1 min, 75% Load - 3 min |
| Priključci / Slotovi | |
| Ulazni priključci | 1x IEC C14 |
| Izlazni priključci | 4x šuko (baterijsko napajanje i zaštita od strujnog udara) |
| Povezivost | Serijski (RS-232), HID USB |
| Ostali priključci / Slotovi | EPO (Emergency Power Off), SNMP |
| Zaštita | |
| Vrsta zaštite | Zaštita od prevelikog opterećenja (napona) |
| Ostale karakteristike | |
| Dodatne funkcije | Auto-Restart, Pure Sine Wave Output, Auto-charge |
| Displej | LCD |
| Softver | Software management |
| Ostalo | ECO Mode for energy saving |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 390mm x 225mm x 151mm |
| Masa | 16.6kg |
| Nivo buke | <40dB |
| Boja | Crna |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Baterija | 12 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.08EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
EASY UPS BVX700LI-GR (360W, 700VA, Line interactive, Input voltage limits 140...300 V 230 V AC 1 phase, 2 x Schuko Sockets)
Kapacitet 1200 VA / 660 W, Topologija: Interaktivna linija, 1× USB, Baterija 2× 7 Ah - Trajanje do 40 min (1× PC), Izlazne utičnice: 4× DIN/IT utičnic...
Idealno za upotrebu gdje el. energija nije dostupna, Kompatibilno sa Wi-Fi i Bluetooth-om
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana