Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce RTX 5080 Model: NE75080019T2-GB2031A Grafički čip: Blackwell Proces izrade: 5nm Broj unificiranih procesora: 10752 Radni takt: 2.295MHz (2.617MHz boost clock) Memorija - Količina memorije: 16GB Magistrala memorije: 256bit Tip memorije: GDDR7 Takt memorije: 30Gbps Napomena: Izlaz za 4 monitora Priključci - Ukupno DisplayPort priključaka: 3 DisplayPort priključci: 3x DisplayPort 2.1b Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1b Dodatni naponski priključci: 1x16pin Ostale karakteristike - Slot: PCI-Express 5.0 Broj ventilatora: 3x ventilatora Sistem hlađenja: Turbo fan Podržane tehnologije: ARGB osvetljenje,Dual BIOS,nVidia DLSS 4,OpenGL,OpenGL 4.6,Vulkan 1.4 Maksimalna rezolucija: 7.680 x 4.320 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 331.9mm x 127.1mm x 60mm Format: Pun format Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 2204.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1763.58 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafički procesor | |
|---|---|
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Grafika | nVidia GeForce RTX 5080 |
| Model | NE75080019T2-GB2031A |
| Grafički čip | Blackwell |
| Proces izrade | 5nm |
| Broj unificiranih procesora | 10752 |
| Radni takt | 2.295MHz (2.617MHz boost clock) |
| Memorija | |
| Količina memorije | 16GB |
| Magistrala memorije | 256bit |
| Tip memorije | GDDR7 |
| Takt memorije | 30Gbps |
| Napomena | Izlaz za 4 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 3 |
| DisplayPort priključci | 3x DisplayPort 2.1b |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1b |
| Dodatni naponski priključci | 1x16pin |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 5.0 |
| Broj ventilatora | 3x ventilatora |
| Sistem hlađenja | Turbo fan |
| Podržane tehnologije | OpenGL 4.6, ARGB osvetljenje, nVidia DLSS 4, Dual BIOS, Vulkan 1.4 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 331.9mm x 127.1mm x 60mm |
| Format | Pun format |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 57.63EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Grafički procesor - Proizvođač čipa: AMD Model: RX 7600 Grafički čip: AMD RDNA 2 Broj unificiranih procesora: 2048 Radni takt: 2.655MHz (2.755MHz boos...
nVidia GeForce RTX 3050 8GB 128bit RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5060 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 3840 Radni ta...
USB 3.0 PCI Express kontroler 2-port USB, KC001
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana