Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
-
Maloprodajna cijena: 372.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
297.87 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 24.5 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | Fast IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | Mega Infinity DCR |
| Osvetljenje | 400 nita |
| Odziv | 1ms (Gray to Gray), 0.3ms (Smart MBR) |
| Vertikalno osvežavanje | 390Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | nVidia G-Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2829mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Haze 25%, DisplayHDR 400, Low Blue Light, Delta E < 2, 3H, EasyRead, HDCP, Shadow boost, SmartImage za igre, 110%(sRGB), 84% of DCI-P3, 93.35% NTSC, 86% AdobeRGB |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel, Kensington security |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Tamno siva |
| Širina | 557mm |
| Dubina | 239mm |
| Visina | 508mm |
| Masa | 5.1kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.73EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Veličina ekrana: 27", Rezolucija: 1920x1080 Full HD 240Hz, Tip panela: Fast IPS, HDMI/DP, VESA 75x75
BENQ 27 inča PD2725U 4K IPS LED Dizajnerski monitor
27 inch U2724D QHD 120Hz USB-C UltraSharp IPS monitor
COOLER MASTER 27 inča GA27FC FHD 120Hz Gaming monitor (CMI-GA27FC-EU)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana