Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: Zakrivljen Tip panela: Fast VA Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 5.000:1 Dinamički kontrast: Mega Infinity DCR Osvetljenje: 300 nita Odziv: 1ms (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 180Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.2331 mm x 0.2331 mm Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 110% NTSC,124%(sRGB),89% AdobeRGB,93% of DCI-P3,Delta E < 2,EasyRead,HDR10,Low Blue Light,Shadow boost,Zakrivljenost 1500R Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.0 Audio izlaz: 3.5mm Ostali priključci / Slotovi: HDCP 1.4,HDCP 2.2 Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Bela Širina: 611mm Dubina: 247mm Visina: 528mm (sa postoljem) Masa: 6.08kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 306.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
245.32 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | Zakrivljen |
| Tip panela | Fast VA |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 5.000:1 |
| Dinamički kontrast | Mega Infinity DCR |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 1ms (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2331 mm x 0.2331 mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | HDR10, Low Blue Light, Delta E < 2, 93% of DCI-P3, EasyRead, Shadow boost, Zakrivljenost 1500R, 124%(sRGB), 89% AdobeRGB, 110% NTSC |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Ostali priključci / Slotovi | HDCP 1.4, HDCP 2.2 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Bela |
| Širina | 611mm |
| Dubina | 247mm |
| Visina | 528mm (sa postoljem) |
| Masa | 6.08kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.02EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
27", 75Hz, 5ms, 2x Display Port, HDMI, WQHD (2.560 x 1.440)
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nati...
SAMSUNG Odyssey G55C Curved Gaming Monitor 27" QHD 2560x1440, 165Hz, 1ms, DP/HDMI, 2500:1, HDR10
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana