Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
27", 75Hz, 4ms, 2x HDMI, Display Port, VGA
Maloprodajna cijena: 186.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 62.50EUR
149.00
EUR
211.50 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala | 27" |
| Format ekrana | 16:9 |
| Panel | VA |
| Max. rezolucija | 2560x1440 |
| Osvetljaj [cd/m2] | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 4000 |
| Vidljivi ugao (hor.) [°] | 178 deg |
| Vidljivi ugao (ver.) [°] | 178 deg |
| Vreme odziva [ms] | 4 ms |
| Priključci | VGA DP HDMI x2 |
| Zvučnici | da |
| Zidni nosač (nije uključen) | VESA 100 mm |
| TCO | Ravni |
| Boja | Crna |
| Postolje | tilt |
| Dodatno | 75Hz |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.87EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: WLED Odnos stranica: 16:9 Nativ...
27", 165Hz, 1ms, Display port, HDMI
SAMSUNG ViewFinity S6 S65TC 34 inča Curved Monitor, UWQHD 3440x1440, Thunderbolt 4, DP/HDMI, USB Hub,LAN
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: Fast IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos strani...
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: TFT LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odnos stranica:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana