Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Frekventni opseg: 20Hz - 20kHz Osetljivost: 105dB ± 3dB Impedansa: 16 ± 15%Ω Konstrukcija: Zatvorene Materijal drajvera: Plastika Povezivost - Tip povezivosti slušalica: Žične Konekcija slušalica: 1x 3.5mm audio,USB Mikrofon - Osetljivost: -42dB ± 3dB Impedansa: 2.2kΩ Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 1.9m Boja: Crno-plava Materijal: Plastika Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 27.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
21.76 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20kHz |
| Osetljivost | 105dB ± 3dB |
| Impedansa | 16 ± 15%Ω |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Materijal drajvera | Plastika |
| Povezivost | |
| Tip povezivosti slušalica | Žične |
| Konekcija slušalica | 1x 3.5mm audio, USB |
| Mikrofon | |
| Osetljivost | -42dB ± 3dB |
| Impedansa | 2.2kΩ |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 1.9m |
| Boja | Crno-plava |
| Materijal | Plastika |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.71EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Slušalice White Shark GH-2444 Peacock-2, žičane, gaming, mikrofon, over-ear, PC, PS4, PS5, bijele
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 2.0 (Stereo) Namena: Gaming Fre...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana