Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 361.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
289.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Kapacitet baterije (mAh) | 5000 mAh |
| Baterija integrisana | Da |
| Boja detaljni opis | Mat crna |
| Boja pametni telefon | Crna |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 164 x 77.5 x 7.7 mm |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Slušalice u paketu | Ne |
| NFC | Da |
| SD slot | up to 2 TB |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 4K |
| WiFi | Da |
| Prednja kamera | 13 MP |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Format ekrana | 20:9 |
| Interna memorija | 256 GB |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 8 MP + 2 MP |
| Masa (g) | 200g |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2340 |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina ekrana | 6.8" |
| Otporan na vodu i prašinu | IP67 |
| Bluetooth | Da |
| Procesor | Exynos |
| Blic | Da |
| LTE | Da |
| Operativni sistem | Android |
| Radio/MP player | Da |
| RAM | 8 GB |
| Tip ekrana | Super AMOLED |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 4x2.4 GHz & 4x2.0 GHz |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.44EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Uz Redmi Note 14 Pro 5G uronite u svijet živopisnih boja i vrhunskog iskustva uz 6.67" AMOLED zaslon s 120 Hz osvježenjem, HDR10+ i Dolb...
Osnovne karakteristike - Tip: Smartphone (pametni telefon) SIM kartice: 2 (Dual SIM) Format SIM kartice: Nano-SIM Oblik: Monoblok Mobilna mreža - GSM...
SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 12GB/512GB White SM-S948BZWGEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana