Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 661.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
529.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Blic | Da |
| Masa (g) | 1790g |
| Radio/MP player | Ne |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Brzina procesora | 1x2.9GHz&4x2.6GHz&3x1.95GHz |
| Baterija integrisana | Da |
| Bluetooth | Da |
| Prednja kamera | 32 MP |
| Boja detaljni opis | Mat ljubicasta |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Procesor | Exynos 1680 |
| eSIM Smartphone | Yes |
| Format ekrana | 19.5:9 |
| LTE | Da |
| Interna memorija | 128 GB |
| Tip ekrana | Super AMOLED |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | HDR |
| 5G Smartphone | Da |
| Boja pametni telefon | Ljubičasta |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 161.5 x 76.8 x 6.9 mm |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| SD slot | do 1 TB |
| Otporan na vodu i prašinu | IP68 vodu i prašinu |
| Kapacitet baterije (mAh) | 5000 mAh |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2340 |
| Veličina ekrana | 6.7" |
| WiFi | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 17.29EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy Z Fold6 5G 12GB/256GB Pink SM-F956BLIBEUC
Veličina ekrana: 6.57", Osvježavanje ekrana: 120 Hz, RAM: 8 GB
XIAOMI Redmi Note 14 Pro+ 5G 12GB/512GB Lavender Purple MZB0IKNEU
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana