Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
SAMSUNG Galaxy Z Flip7 12GB/512GB Jetblack SM-F766BZKHEUC
Maloprodajna cijena: 1423.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 180.00EUR
1139.00
EUR
1319.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | preklopiv |
| Glavni ekran | |
| dijagonala: 6,9" | |
| rezolucija: 2520 x 1080 pix | |
| tip ekrana: Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, ~416 ppi | |
| Pomoćni ekran | |
| dijagonala: 4,1" | |
| rezolucija: 9480 x 1048 pix | |
| tip ekrana: Super AMOLED, 60Hz | |
| SIM slot | Dual SIM |
| Nano-SIM + eSIM | |
| eSIM + eSIM | |
| Nano-SIM + Nano-SIM | |
| Operativni sistem | Android 15, One UI 8 |
| Procesor | 10-Core (Cortex®-X5 3,3 GHz, Cortex®-A725x2 2,74 GHz, Cortex®-A725x5 2,36 GHz, Cortex®-A520x2 1,8 GHz) |
| Čipset | Exynos 2500 |
| Grafika | Xclipse 950 |
| RAM memorija | 12 GB |
| Interna memorija | 512 GB |
| Zadnja kamera | 50 + 12 Mpix |
| 50 Mpix, f/1,8, 23mm (wide), 1/1,57", 1.0µm, dual pixel PDAF, OIS | |
| 12 Mpix, f/2,2, 13mm, 123° (ultrawide), 1/3,2", 1,12µm | |
| LED flash, HDR, panorama | |
| video: 4K@30/60fps, 1080p@60/120/240fps, 720p@960fps, HDR10+ | |
| Prednja kamera | 10 Mpix |
| 10 Mpix, f/2,2, 23mm (wide), 1/3,0", 1,22µm | |
| HDR | |
| Video: 4K@30/60fps | |
| Senzori | |
| Otisak prsta (bočno montiran) | |
| akcelerometar | |
| žiroskop | |
| kompas | |
| barometar | |
| senzor blizine | |
| senzor ambijetalnog osvetljenja | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth 5.4, A2DP, LE | |
| GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS | |
| NFC | |
| USB Type-C 3.2, OTG | |
| Stereo zvučnici | |
| 32-bit/384kHz audio | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | 4300 mAh |
| Snaga punjenja | |
| 25 W žično, QC2.0, 50% in 30 min | |
| 15 W bežično | |
| 4,5 W obrnuto bežično | |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Otpornost na prašinu i vodu IP48 (prašina do 1 mm, potopljiva do 1,5 m tokom 30 minuta) | |
| Dimenzije | 166,6 x 75,2 x 6,5 mm |
| Težina | 188 g |
| Boja | crna (Jetblack) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 37.22EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy A17 4GB/128GB Light Blue SM-A175FLBBEUC
SAMSUNG S24 FE 5G 8GB/256GB Graphite SM-S721BZKGEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana