Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 243.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
195.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Zadnja kamera | 8 MP |
| Baterija (mAh) | 5100 mAh |
| Boja Tablet | Siva |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 211.0 x 124.7 x 8.0 mm |
| Operativni sistem | Android |
| micro SD | up to 2 TB |
| Boja detaljni opis | Mat siva |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Procesor | MediaTek |
| Futrola | Ne |
| Interna memorija | 64 GB |
| RAM memorija | 4 GB |
| Dijagonala ekrana | 8.7" |
| Tip panela | TFT |
| Zvučnici | Stereo |
| Mogucnost poziva | Ne |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Radni takt procesora | 2.20 GHz |
| HDMI | Ne |
| Tastatura | Ne |
| Mikrofon | Da |
| Rezolucija | 1340 x 800 |
| Naziv procesora | MediaTek Helio G99 |
| Prednja kamera | 5 MP |
| GPS | Da |
| Izlaz za slušalice | Da |
| Masa (g) | 335 g |
| WiFi | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.37EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Xiaomi Pad 7 donosi premium dizajn, moćne performanse i impresivan 11.2“ 3K CrstalRes zaslon s 144 Hz osvježavanjem za iznimno glatko is...
Ekran - Veličina ekrana: 8.3 inča Rezolucija ekrana: 2.266 x 1.488 Tip ekrana: Liquid Retina Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Gustina pikse...
SAMSUNG Galaxy Tab A11 WiFi 4/64GB Silver (SM-X130NZSAEUC)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana