Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Samsung QE65S90FATXXH OLED TV 65", Vision AI smart, NQ4 AI Gen3 processor, Motion Xcelerator 144Hz
Maloprodajna cijena: 2211.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 203.00EUR
1769.00
EUR
1972.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala ekrana | 65" (165 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | OLED |
| Operativni sistem | Tizen™ |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S2 x 2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| osvežavanje:do 144 Hz | |
| NQ4 AI Gen3 procesor | |
| HDR 10+ (ADAPTIVE/ GAMING) | |
| HDR, HDR10+, HLG | |
| samosvetleći pikseli | |
| Ultraširok ugao gledanja | |
| Real Depth Enhancer | |
| Motion Xcelerator 144Hz | |
| Smart kalibracija: osnovno | |
| 4K AI Upscaling Pro | |
| AI Motion Enhancer Pro | |
| Filmmaker režim (FMM) | |
| Zvuk | |
| Izlaz za zvuk (RMS): 40 W | |
| Tip zvučnika: 2.1CH | |
| Dolby Atmos | |
| Dolby Digital Plus: MS12 2ch | |
| OTS Lite | |
| Q-Simfonija | |
| WiFi 5 | |
| Bluetooth 5.3 | |
| LAN | da |
| Priključci | |
| 4 x HDMI | |
| 2 x USB-A | |
| RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz): 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/2 | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x Digitalni audio izlaz (Optički) | |
| CI+(1.4) | |
| HDMI audio povratni kanal | eARC |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | |
| Smart | |
| operativni sistem: Tizen™ Smart TV | |
| Bixby | |
| Glasovna interakcija na daljinu | |
| Ugrađeni glasovni asistent: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE) | |
| Samsung TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU) | |
| Radi sa AI zvučnikom: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE) | |
| Web pretraživač | |
| SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT-senzora / Brzi daljinski upravljač | |
| Samsung Health: da (samo GB, IE) | |
| Univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES | |
| TV na mobilni, mobilni na TV, preslikavanje TV-a, preslikavanje zvuka, uključivanje bežičnog TV-a, Tap View | |
| Multi-View: do 2 video-zapisa | |
| Ambijentalni režim | |
| Apple AirPlay: da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina) | |
| Daily+ | |
| Gaming | |
| AMD FreeSync Premium Pro | |
| VRR | |
| HGiG | |
| HFR | |
| Gaming Hub | |
| Game Mode | |
| EPG | |
| Produženi PVR | da (Belgija, Holandija, Luksemburg, UK, Irska, Španija, Portugalija, Andora, Švedska, Danska, Norveška, Finska, Island, Francuska, Nemačka, Austrija, Švajcarska) |
| IP kontrola | |
| OSD jezik | 27 evropskih jezika + ruski jezik (samo ako je povezan sa mrežom u EE, LV, LT) |
| Automatsko isključivanje napajanja | |
| Automatska štednja energije | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja energije | 89 kWh/1000h |
| Napajanje | AC220-240 V~ 50/60 Hz |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Boja | grafitno crna |
Plaćanje na rate
Rata već od: 57.81EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TCL 32S5K QLED TV 32" full HD, Android smart TV, slim dizajn bez okvira
Samsung QE50Q7FAAUXXH QLED TV 50inča, Q4 AI procesor, Vision AI Smart, Quantum Dot, Q-Symphony
Tesla O55S949GUS OLED TV 55" ultra HD, Google TV Smart, 120HZ refresh rate, 2.1.2 sound system
HISENSE 65 inča 65U7Q PRO ULED Mini-LED 4K UHD Smart TV
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana