Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ukupna neto zapremina: 386 l, Širina: 59.5 cm, Visina: 203 cm, No Frost, Kombinovani frižideri, En. klasa: E
Maloprodajna cijena: 952.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
761.59 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Samostojeći frižider sa zamrzivačem dole | |
| Boja | crna |
| Visina | 203 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Dubina | 65,8 cm |
| Tehnologija | NoFrost |
| Ukupna zapremina | 386 l |
| Zapremina frižidera | 272 l |
| Zapremina zamrzivača/komore | 114 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 8 kg/24 h |
| Vreme čuvanja pri prestanku rada | 9 h |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja energije | 264 kWh/god |
| Klimatska klasa | SN, N, ST, T |
| Nivo buke | 35 dB |
| Akustična klasa | |
| Sredstvo za hlađenje (gas) | R600a |
| All-Around Cooling tehnologija hlađenja | |
| SpaceMax™ Tehnologija | |
| Dispenzer za vodu | |
| Spoljni displej | |
| Vrata s promjenjivim smjerom otvaranja | |
| Alarm za vrata | |
| Ručka na vratima | udubljena |
| Frižider | |
| funkcija snažnog hlađenja | |
| LED svetlo | |
| broj polica (ukupno): 5 | |
| broj pregrada u vratima: 4 | |
| broj fioka za voće i povrće: 1 | |
| spremnik (posuda) za jaja | |
| Zamrzivač | |
| broj fioka: 3 EA | |
| funkcija snažnog zamrzavanja | |
| posuda za led | |
| Dimenzije ŠxVxD | 595 x 2030 x 658 mm |
| Neto/bruto težina | 76/70 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 24.89EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tip frižidera: Kombinovani, Kapacitet (neto): 193 l, Visina: 177 cm, Samootapajući, En. klasa: E
Ukupna neto zapremina: 215 l, Širina: 60 cm, Visina: 186 cm, No Frost, Kombinovani frižideri, En. klasa: F
Ukupna neto zapremina: 171 l, Širina: 54 cm, Visina: 145 cm, LessFrost, Kombinovani frižider, En. klasa: E
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana