Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Samsung RS80F66KCFEO Bespoke AI SBS frižider sa automatskim otvaranjem vrata, 409l+225l, Family hub
Maloprodajna cijena: 2380.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1904.70 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Side by Side frižider | |
| Boja | crna |
| Visina | 178,4 cm |
| Širina | 91,2 cm |
| Dubina | 72,6 cm |
| Tehnologija | Total No Frost |
| Ukupna zapremina | 634 l |
| Zapremina frižidera | 409 l |
| Zapremina zamrzivača | 225 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 13 kg/24 h |
| Čuvanje pri prestanku rada | 7 h |
| Energetska klasa | C |
| Potrošnja energije | 226 kWh/god |
| Klimatska klasa | N, ST |
| Nivo buke | 33 dB |
| Akustična klasa | B |
| Sredstvo za hlađenje (gas) | R-600a |
| AI inverterski kompresor | |
| Ugrađen WiFi | |
| Mobile Bixby, Set Bixby (Mic) | |
| Zvučnik | |
| Ugrađen Bluetooth | |
| Podržava SmartThings aplikaciju | |
| Tip ekrana | unutrašnji (jednostavan korisnički doživljaj) |
| Tip hlađenja | Twin Cooling |
| Metalni kanal za hlađenje | |
| Family Hub režim | |
| Tip dozatora | dispenzer |
| Vrata sa automatskim otvaranjem | |
| Frižider | |
| LED svetlou gornjem delu | |
| broj polica: 4 (kaljeno staklo) | |
| broj pregrada u vratima: 5 | |
| broj fioka za povrće i voće: 2 | |
| posuda za jaja | |
| Zamrzivač | |
| LED svetlo u gornjem delu | |
| broj polica: 4 | |
| broj pregrada u vratima: 2 | |
| broj fioka: 2 | |
| unutrašnji ledomat | |
| Dimenzije ŠxVxD | 912 x 1784 x 726 mm |
| Neto/bruto težina | 130/135 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 62.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ukupna neto zapremina: 308 l, Širina: 60 cm, Visina: 186 cm, LowFrost, Kombinovani frižideri, En. klasa: E
Ukupna neto zapremina: 104 l, Širina: 54 cm, Visina: 83.8 cm, Frižider sa jednim vratima, En. klasa: A+
Ukupna neto zapremina: 249 l, Širina: 60 cm, Visina: 201 cm, Neo Frost, Kombinovani frižider, En. klasa: E
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana