Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Dijagonala ekrana:6.7", RAM memorija:12 GB, Interna memorija:256 GB, Zadnja kamera:50 Mpix + 10 Mpix + 12 Mpix, Prednja kamera:12 Mpix, Tip ekrana:AMOLED, Kapacitet baterije:4900 mAh
Maloprodajna cijena: 1248.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 200.00EUR
999.00
EUR
1199.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,7" |
| Rezolucija | 3120 x 1440 pix |
| Tip ekrana | Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak), 19.5:9 ratio, ~513 ppi |
| Corning Gorilla Glass Victus 2 | |
| SIM slot | Dual SIM (2x Nano-SIM ili Nano-SIM + eSIM) |
| Operativni sistem | Android 15, do 7 glavnih Android nadogradnji, One UI 7 |
| Procesor | Octa-core (2x 4,47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x 3,53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| Čipset | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| Grafika | Adreno 830 |
| RAM memorija | 12 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširenje interne memorije | ne |
| Zadnja kamera | 50 + 12 + 10 Mpix |
| 50 Mpix, f/1,8, 24mm (wide), 1/1,56", 1.0µm, dual pixel PDAF, OIS | |
| 10 Mpix, f/2,4, 67mm (telephoto), 1/3,94", 1,0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom | |
| 12 Mpix, f/2,2, 13mm, 120° (ultrawide), 1/2,55" 1,4µm, Super Steady video | |
| LED flash, auto-HDR, panorama | |
| Video: 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS | |
| Prednja kamera | 12 Mpix |
| 12 Mpix, f/2,2, 26mm (wide), 1/3,2", 1,12µm, dual pixel PDAF | |
| HDR, HDR10+ | |
| Video: 4K@30/60fps, 1080p@30fps | |
| Senzori | |
| Otisak prsta (ispod ekrana, ultrazvučni) | |
| akcelerometar | |
| žiroskop | |
| blizina | |
| kompas | |
| barometar | |
| Samsung DeX, Samsung Wireless DeX (desktop experience support) | |
| Ultra Wideband (UWB) podrška | |
| Circle to Search | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth 5.4, A2DP, LE | |
| GPS , GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS | |
| NFC | |
| USB Type-C 3.2, DisplayPort 1.2, OTG | |
| Stereo zvučnici | |
| 32-bit/384kHz audio | |
| Tuned by AKG | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | Li-Ion 4900 mAh |
| Snaga punjenja | |
| 45 W žično, PD3.0, 65% in 30 min | |
| 15 W bežično (Qi2) | |
| 4,5 W obrnuto bežično | |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| IP68 otpornost na vodu i prašinu | |
| Boja | srebrna (Silver Shadow) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 32.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy S26 12GB/256GB White SM-S942BZWGEUC
Dijagonala ekrana 6,77'', Rezolucija: 2392x1080 sa 120Hz, RAM memorija 12GB, Interna memorija 512GB, Interfejs za punjenje USB-C, Baterija 6500 mAh
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana