Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Robot usisivač Vrsta usisivača: Suvo i mokro čišćenje Snaga: 25W Vakuum: 2.000Pa Filter: 3 nivoa filtracije Baterija: 2.600mAh Ostalo - Dodatne funkcije: 3 programa usisavanja,Al glasovna kontrola,Cik-cak i Y-oblika rute čišćenja,Funkcija uklanjanja dlaka kućnih ljubimaca,Posuda za prašinu koja se lako prazni,Senzor sudara,Senzori sprečavaju pad sa stepeništa Napomena: 110 minuta rada,Google/Alexa Podržane tehnologije: Mi Home Fizičke karakteristike - Boja: Bela Dimenzije: 300mm x 300mm x 70mm Težina: 2.3kg Kapacitet: 0.4l Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 139.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
111.80 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Robot usisivač |
| Vrsta usisivača | Suvo i mokro čišćenje |
| Snaga | 25W |
| Vakuum | 2.000Pa |
| Filter | 3 nivoa filtracije |
| Baterija | 2.600mAh |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Senzori sprečavaju pad sa stepeništa, Senzor sudara, 3 programa usisavanja, Cik-cak i Y-oblika rute čišćenja, Funkcija uklanjanja dlaka kućnih ljubimaca, Al glasovna kontrola, Posuda za prašinu koja se lako prazni |
| Napomena | Google/Alexa, 110 minuta rada |
| Podržane tehnologije | Mi Home |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 300mm x 300mm x 70mm |
| Težina | 2.3kg |
| Kapacitet | 0.4l |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.65EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Snaga:1600W; Kapacitet vrećice za prašinu:2l; Indikator napunjenosti vrećice
Ključne karakteristike: 6000Pa snaga usisavanjaLDS laserska navigacija5200mAh baterija4 režima rada
Karakteristike - Tip: Robot usisivač Vrsta usisivača: Suvo i mokro čišćenje Snaga: 25W Vakuum: 2.000Pa Filter: 3 nivoa filtracije Baterija: 2.600mAh...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana