Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Uživajte u aktivnom životu uz Xiaomi Smart Band 9 Pro! Svojim jedinstvenim i modernim dizajnom pristaje uz svaku modnu kombinaciju, a fluidnost u radu i bezbrižan pregled sveg sadržaja omogućuje 1.74" AMOLED zaslon s viskom svjetlinom od 1200 nita i brzinom osvježavanja od 60 Hz. Precizno pratite svoje sportske aktivnosti uz više od 150 sportskih načina rada, dok svakodnevno brinete o svom zdravlju uz praćenje otkucaja srca, sna, stresa i SpO2. Bezbrižno uživajte u svojim aktivnostima bez stresa kako je baterija na narukvici prazna jer Xiaomi Smart Band 9 Pro ima kapacitet baterije od 350 mAh i pruža vijek trajanja baterije do 21 dan. Povezivanje je lako putem Bluetooth 5.4, a kako bi bili u tijeku sa svim dolaznim notifikacijama pametnu narukvicu spojite na svoj pametni telefon s pomoću Mi Fitness aplikacije.
Maloprodajna cijena: 112.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
89.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | Ružičasta |
| Veličina zaslona | 1.74" |
| Tip zaslona | AMOLED |
| Rezolucija | 360 x 480 px |
| Vodootpornost | 5 ATM |
| Kapacitet baterije | 350 mAh |
| Povezivanje | Bluetooth 5.4 |
| Senzori | PPG senzor, akcelerometar, žiroskop, kompas, senzor ambijentalnog svijetla |
| Navigacija | BeiDou, GPS, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Operacijski sustav | Android 8.0, iOS12 |
| Model sata/narukvice | Xiaomi Smart Band 9 Pro , Xiaomi Smart Band 8 Pro |
| Duljina remena | 135-205 mm |
| Dimenzije | 43.3 × 32.5 × 10.8mm |
| Masa | 40.4 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.94EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy Watch 8 Classic BT Black SM-L500NZKAEUC
Ekran - Tip ekrana: AMOLED Touchscreen: Da Povezivost - Bluetooth: Da Ostale karakteristike - Dodatne funkcije: 170+ režima vežbanja,Beidou,Brojač n...
Ekran 1.4" IPS, Rezolucija 240x240px, Baterija 550 mAh, GPS+4G pozicija, alarm, GSM razgovor, Video poziv, SOS poziv, IPX7, SIM kartica
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana