Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Dispenzer za vodu za kućne ljubimce Snaga: 10W Fizičke karakteristike - Boja: Bela Dimenzije: 230mm x 190mm x 180mm Kapacitet: 3l Ostalo - Dodatne funkcije: Upravljanje pomoću aplikacije Mi Home Napomena: 4 nivoa filtracije,4 režima rada,Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz Čišćenje: Lako za čišćenje Ostalo: Baterija 4000mAh,Tihi rad,Trajanje baterije do 100 dana Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 74.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
59.31 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Dispenzer za vodu za kućne ljubimce |
| Snaga | 10W |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 230mm x 190mm x 180mm |
| Kapacitet | 3l |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Upravljanje pomoću aplikacije Mi Home |
| Napomena | Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz, 4 nivoa filtracije, 4 režima rada |
| Čišćenje | Lako za čišćenje |
| Ostalo | Tihi rad, Trajanje baterije do 100 dana, Baterija 4000mAh |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.94EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
• Pogodno za kuvanje različite hrane na pari, • Indikatorska lampica, • Zaštita od pregrijavanja
<div class="value" itemprop="description"> <p>Opustite se bilo gdje <strong>uz Xiaomi Massage Gun 2</strong>, snažan, tih i kompaktan mas...
Karakteristike - Tip: Dispenzer za vodu za kućne ljubimce Snaga: 10W Fizičke karakteristike - Boja: Bela Dimenzije: 230mm x 190mm x 180mm Kapacitet:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana