Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Pametna Grejalica Snaga: 24W Protok vazduha: 494m³/h Nivo buke: ≤ 63dB(A) Fizičke karakteristike - Boja: Bela Dimenzije: 1014mm x 290mm x 290mm Visina: 1014mm Širina: 290mm Dubina: 290mm Težina: 3.5kg Dužina kabla: 1.6m Materijal: ABS Ostalo - Dodatne funkcije: 3 režima rada ( direct, natural, sleep),Child lock,Elektronska kontrola,Glasovna kontrola,Rotacija 180°,Zaštita od prevrtanja Napomena: Brzo zagrevanje,Domet vazduha do 10m,Mi Home App,Slim linija Podržane tehnologije: Amazon Alexa,DC inverter motor,Google asistent Ostalo: Svetlosni indikator,Wi-Fi Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 134.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
107.45 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Pametna Grejalica |
| Snaga | 24W |
| Protok vazduha | 494m³/h |
| Nivo buke | ≤ 63dB(A) |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 1014mm x 290mm x 290mm |
| Visina | 1014mm |
| Širina | 290mm |
| Dubina | 290mm |
| Težina | 3.5kg |
| Dužina kabla | 1.6m |
| Materijal | ABS |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Child lock, Elektronska kontrola, Zaštita od prevrtanja, Glasovna kontrola, Rotacija 180°, 3 režima rada ( direct, natural, sleep) |
| Napomena | Brzo zagrevanje, Mi Home App, Slim linija, Domet vazduha do 10m |
| Podržane tehnologije | Google asistent, Amazon Alexa, DC inverter motor |
| Ostalo | Wi-Fi, Svetlosni indikator |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.51EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Pametna Grejalica Snaga: 24W Protok vazduha: 494m³/h Nivo buke: ≤ 63dB(A) Fizičke karakteristike - Boja: Bela Dimenz...
Heinner HOH-Y11WB uljani radijator, 11 rebara 125 x 580 mm, 3 postavke temperature: 1000/1500/2500W, zaštita od pregrijavanja, podesivi termostat, ind...
Karakteristike - Tip: Grejalica Snaga: 2.000W Fizičke karakteristike - Boja: Bela Ostalo - Dodatne funkcije: 2 temperature Reklamacioni period - Re...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana