Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 23.6 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: VA LED zakrivljeni Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 3.000:1 Dinamički kontrast: 100.000.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 1ms (VRB),4ms (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 144Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.270mm x 0.270mm Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 99%(sRGB),Anti-reflection Priključci / Slotovi - Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno VGA priključaka: 1 Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: Ergostand Ostalo: Kensington security slot,Ugao nagiba od -5 do +20 Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crno-crvena Širina: 540mm Dubina: 75mm Visina: 325mm Masa: 4kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: D Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 134.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
107.31 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 23.6 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | VA LED zakrivljeni |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 4ms (Gray to Gray), 1ms (VRB) |
| Vertikalno osvežavanje | 144Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.270mm x 0.270mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | 99%(sRGB), Anti-reflection |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno VGA priključaka | 1 |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | Ergostand |
| Ostalo | Kensington security slot, Ugao nagiba od -5 do +20 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crno-crvena |
| Širina | 540mm |
| Dubina | 75mm |
| Visina | 325mm |
| Masa | 4kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | D |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.51EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 26.5 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos...
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nati...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana