Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 31.5 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: OLED Tip panela: QD OLED (Quantum Dot OLED) Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.500.000:1 Osvetljenje: 1.000 nita (HDR peak) Odziv: 0.03 (Gray to Gray) Vertikalno osvežavanje: 240Hz Tip adaptivne sinhronizacije: Adaptive Sync,AMD FreeSync Premium Pro,nVidia G-Sync Compatible Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Veličina piksela: 0.182mm Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 99% of DCI-P3,AI Visual,Anti-reflection,Aspect Control,ASUS OLED Care,Delta E < 2,DisplayWidget,Dolby Vision,Dynamic Crosshair,Dynamic Shadow Boost,Extreme low motion blur,Game Visual,GameFast Input technology,GamePlus,HDR10,Low Blue Light,Neo Proximity Sensor,Shadow boost,TÜV Flicker-free,VESA Display HDR True Black 400 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 2.1,Da preko USB-C Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB priključci: 1x USB tip C (podržava DP režim),3x USB-A 3.2 Gen 1 Audio izlaz: Audio out / Headphone Jack Ostali priključci / Slotovi: USB tip C PowerDelivery 90W Dodatne funkcije - Power delivery (preko USB-C): Do 90W Podržane tehnologije: Aura Sync Lighting,KVM Ostalo: Kensington security slot,Ugao nagiba od -5 do +20 Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: 1/4 inča tripod soket,Podesivost po visini,Swivel,Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 718mm (sa postoljem) Dubina: 276mm (sa postoljem) Visina: 531mm (sa postoljem) Pakovanje: DisplayPort kabl,Naponski kabl,Quik Start vodič Masa: 8.7kg (sa postoljem) Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1771.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1417.27 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 31.5 inča |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | OLED |
| Tip panela | QD OLED (Quantum Dot OLED) |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.500.000:1 |
| Osvetljenje | 1.000 nita (HDR peak) |
| Odziv | 0.03 (Gray to Gray) |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium Pro, nVidia G-Sync Compatible, Adaptive Sync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.182mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | HDR10, Low Blue Light, Delta E < 2, 99% of DCI-P3, Extreme low motion blur, Shadow boost, VESA Display HDR True Black 400, Anti-reflection, GamePlus, ASUS OLED Care, Dolby Vision, Game Visual, DisplayWidget, GameFast Input technology, Aspect Control, AI Visual, Neo Proximity Sensor, TÜV Flicker-free, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C, 1x DisplayPort 2.1 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB priključci | 3x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB tip C (podržava DP režim) |
| Audio izlaz | Audio out / Headphone Jack |
| Ostali priključci / Slotovi | USB tip C PowerDelivery 90W |
| Dodatne funkcije | |
| Power delivery (preko USB-C) | Do 90W |
| Podržane tehnologije | Aura Sync Lighting, KVM |
| Ostalo | Kensington security slot, Ugao nagiba od -5 do +20 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel, 1/4 inča tripod soket |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 718mm (sa postoljem) |
| Dubina | 276mm (sa postoljem) |
| Visina | 531mm (sa postoljem) |
| Pakovanje | Naponski kabl, DisplayPort kabl, Quik Start vodič |
| Masa | 8.7kg (sa postoljem) |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 46.32EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: Fast IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9...
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: ELED Odnos stranica: 16:9 Nativni...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana