Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije: 4.800Mhz,5.000Mhz,5.200Mhz,5.400Mhz (O.C.),5.600MHz (O.C.),5.800MHz (O.C.),6.000MHz (O.C.),6.200MHz (O.C.),6.400MHz+ (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 128GB Ostale osobine: Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,OptiMem II,Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO) Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 4.0 (x4 mode),2x PCI Express 5.0 (x16 or x8/x4 modes) Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 4 SATA priključci: SATA III 6Gbps Broj M.2 slotova: 4 RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit) Model: Intel Wi-Fi: Da Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth: Da Bluetooth verzija: 5.2 Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: ROG SupremeFX Napomena: Audio Cover,Audio Shielding,Savitech SV3H712 AMP,Supports up to 32-Bit/384 kHz playback Priključci na zadnjem panelu - Broj DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.4 Broj HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 12 Ukupno USB-C priključaka: 2 USB-A priključci: 4x USB 2.0,6x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2),1x USB 20Gbps (3.2 Gen 2x2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x S/PDIF optički,5x 3.5mm Ostali priključci: BIOS Flashback taster,Clear CMOS prekidač,Wi-Fi Module Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1 x 24 pin Main Power connector,1x 8 pin 12V Power Connector USB-A: 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta,2 x podrška za 4 USB 2.0 porta USB-C: 1 x podrška za 1 USB 10Gbps port Audio: Front panel audio Ostali priključci: 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function,1 x 4-pin AIO Pump header,1 x 4-pin CPU Fan header,1 x 4-pin CPU OPT Fan header,1 x AURA RGB header,1 x CPU Over Voltage jumper,1 x Thermal Sensor header,1 x Thunderbolt header(s),3 x Addressable Gen 2 headers,5x Chassis Fan headers (4-pin) Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Ostale karakteristike - Podržane tehnologije: AURA Sync Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 305mm x 244mm Pakovanje: Full box retail Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 485.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
388.41 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Čipset | AMD B650 |
| Memorija | |
| Tip memorije | DDR5 |
| Memorijski slotovi | 4 |
| Podržane memorije | 5.400Mhz (O.C.), 6.000MHz (O.C.), 5.800MHz (O.C.), 5.600MHz (O.C.), 6.200MHz (O.C.), 4.800Mhz, 5.200Mhz, 5.000Mhz, 6.400MHz+ (O.C.) |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| Ostale osobine | Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije, OptiMem II, Podrška za AMD EXTended Profiles for Overclocking (EXPO) |
| Slotovi | |
| PCI Express x16 slot | 1x PCI Express 4.0 (x4 mode), 2x PCI Express 5.0 (x16 or x8/x4 modes) |
| Skladišni interfejs | |
| SATA priključci (ukupno) | 4 |
| SATA priključci | SATA III 6Gbps |
| Broj M.2 slotova | 4 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Mreža | |
| Žična mreža (LAN) | 2.5GBase-T (Gigabit) |
| Model | Intel |
| Wi-Fi | Da |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Audio | |
| Broj kanala | 8 (7.1) |
| Model | ROG SupremeFX |
| Napomena | Audio Shielding, Audio Cover, Savitech SV3H712 AMP, Supports up to 32-Bit/384 kHz playback |
| Priključci na zadnjem panelu | |
| Broj DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Broj HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 12 |
| Ukupno USB-C priključaka | 2 |
| USB 2.0 priključci | 4 |
| USB-A priključci | 4x USB 2.0, 6x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2), 1x USB 20Gbps (3.2 Gen 2x2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 5x 3.5mm, 1x S/PDIF optički |
| Ostali priključci | BIOS Flashback taster, Wi-Fi Module, Clear CMOS prekidač |
| Unutrašnji priključci | |
| Naponski priključci | 1x 8 pin 12V Power Connector, 1 x 24 pin Main Power connector |
| USB-A | 2 x podrška za 4 USB 2.0 porta, 1 x podrška za 2 USB 5Gbps porta |
| USB-C | 1 x podrška za 1 USB 10Gbps port |
| Audio | Front panel audio |
| Ostali priključci | 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 1 x 4-pin CPU Fan header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x AURA RGB header, 1 x Thunderbolt header(s), 1 x CPU Over Voltage jumper, 1 x Thermal Sensor header, 5x Chassis Fan headers (4-pin) |
| Napomena | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| Ostale karakteristike | |
| Podržane tehnologije | AURA Sync |
| Fizičke karakteristike | |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 305mm x 244mm |
| Pakovanje | Full box retail |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.69EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B650 Grafika: AMD Radeon Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi:...
GIGABYTE INTEL MB Z890 GAMING X WIFI7, 4*DDR5 9200MT/s, PCIe 5.0,4*M.2,DP, USB4 Type-C, 2.5GbE, 1851
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Čipset: AMD B840 Memorija - Tip memorije: DDR5 Memorijski slotovi: 4 Podržane memorije...
GIGABYTE INTEL MB Z890 UD WIFI6E,4*DDR5 8800MT/s,PCIe 5.0,3*M.2,DP,USB4 DP, 2.5GbE, LGA 1851, WiFi6E
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana