Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 350.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 70.00EUR
280.00
EUR
350.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko Nezavisna ugradna rerna sa 8 funkcija pečenja.
| Tip kontrole: | Prekidači |
| Display: | Da |
| Tip otvaranja vrata: | Drop-down |
| Boja: | Crna |
| Broj funkcija pečenja: | 8 |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Broj vrata od stakla: | 3 |
| Svijetlo u rerni: | Da |
| Bočne pregrade: | 5 |
| Sigurnosno zaključavanje programa: | Da |
| Rad sa ventilatorom: | Rerna se ne zagrijava. Radi samo ventilator (na zadnjoj strani). Odgovara za otapanje zamrznute hrane, sporo i na sobnoj temperaturi i za raslađivanje pečene hrane. Vrijeme potrebno za odmrzavanje cijelog komada mesa duže je od vremena odmrzavanja hrane koja sadrži žitarice. |
| Gornji i donji grijač: | Hranu zagrijavaju gornji i donji grijač istovremeno. Pogodno za kolače i gulaše u kalupima za pečenje ili kolače i peciva. Peče se u jednom plehu. |
| Donje zagrijavanje: | Aktivan je donji grijač, pogodno za picu i da zapečete jelo odozdo. |
| Statičko pečenje+ventilator: | Aktivan je gornji i donji grijač + ventilator, pomoću ventilatora vruć vazduh se ravnomjerno širi po cijeloj rerni. |
| Zagrijavanje ventilatorom: | Vruć vazduh zagrijan toplim ventilatorom raspoređuje se ravnomjerno i brzo kroz rernu pomoću ventilatora. Pogodan je za spremanje hrane u više posuda na različitim nivoima polica. |
| Multi “3D” cooking: | Aktivan je gornji i donji grijači + ventilator koji pospješuje ravnomjerno pečenje. |
| Full grill: | Veliki gril na gornjem dijelu rerne radi. Pogodan je za grilovanje velikih količina. |
| Niski gril + ventilator: | Vruć vazduh zagrijan tokom funkcijed malog grila brzo se raspoređuje u rerni ventilatorom. Pogodan je za grilovanje malih količina. |
| Duboki pleh: | Da |
| Plitki pleh: | Ne |
| Ploča koja odvaja gornji i donji dio rerne: | Ne |
| Vođice: | Da |
| Žičana pregrada: | Da |
| Halogeno svijetlo: | Da x 1 |
| Bočne metalne pregrade: | Da x 5 |
| Kamena ploča: | Ne |
| Drveni podmetač: | Ne |
| Oprema za ražanj: | Ne |
| Mjerica za vodu (kuvanje na pari): | Ne |
| Energetska klasa: | A |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Dužina kabla max: | 2 m |
| Unutrašnja lampa: | 15/25 W |
| Ukupna potrošnja energije: | 2.6 kW |
| Tip kabla/poprečni presjek: | H05VV-FG 3x1.5 mm² |
| Spoljne dimenzije (V x Š x D): | 59.5 x 59.4 x 56.7 cm |
| Ugradne dimenzije (V x Š x D): | 59.0/60.0 x 56.0 x 55.0 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.15EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung NV7B41301AS/U3 ugradna rerna, kapacitet 76l, A+, pirolitičko čišćenje, teleskopske vođice
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana