Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 563.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 112.60EUR
450.40
EUR
563.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Beko Nezavisna ugradna rerna sa 8 funkcija pečenja.
| Tip kontrole: | Prekidači |
| Display: | Da |
| Tip otvaranja vrata: | Drop-down |
| Boja: | Crna |
| Broj funkcija pečenja: | 8 |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Broj vrata od stakla: | 3 |
| Svijetlo u rerni: | Da |
| Bočne pregrade: | 5 |
| Sigurnosno zaključavanje programa: | Da |
| Čišćenje parom: | Steam Shine® |
| Pirolitičko čišćenje: | Da |
| Rezervoar za vodu, kuvanje na pari: | Da |
| 1. Gornji i donji grijač: | Hrana se zagrijava odozgo i odozdo u isto vrijeme. Pogodno za torte, kolače i variva u kalupima za pečenje. Kuvanje se vrši na jednoj posudi. |
| 2. Gornji i donji grijač + ventilator: | Vrući vazduh zagrijan gornjim i donjim grijačima raspoređuje se ravnomjerno i brzo kroz rernu pomoću ventilatora. Pečenje u samo jednom plehu. |
| 3. Full Grill: | Veliki gril na gornjem dijelu rerne radi. Pogodan je za grilovanje velikih količina. |
| 4. Donji grijači: | Uključeno je samo donje grijanje. Pogodan je za hranu kojoj je potrebno porumeniti na dnu. |
| 5. Pirolitičko čišćenje: | Koristi se za samočišćenje rerne na visokoj temperaturi. Pogledajte specifikaciju za ovu funkciju u odjeljku za održavanje i čišćenje. |
| 6. Funkcija "3D": | Biće aktivirane funkcije gornjeg grijača, donjeg grijača i toplog ventilatora. Svaka strana proizvoda koji se kuva peče se podjednako i brzo. Pečenje u samo jednom plehu. Ova funkcija trebalo bi takođe da se koristi i za kuvanje uz pomoć pare. |
| 7. Grijanje s ventilatorom / Airfry: | Vrući vazduh zagrijan toplim ventilatorom raspoređuje se ravnomjerno i brzo kroz rernu pomoću ventilatora. Pogodan je za spremanje hrane u više posuda na različitim nivoima polica. Zahvaljujući brzom širenju vazduha pomoću ove funkcije, možete dinstati ili pržiti bez ulja. Detaljnije informacije pogledajte u odeljku “Airfry” |
| 8. ECO grijanje ventilatorom: | Da biste uštedjeli energiju, možete da koristite ovu funkciju umjesto korišćenja „Grejanje s ventilatorom” u opsegu od 160-220°C. Ali; vrijeme kuvanja će biti malo duže. |
Osvjetljenje: | Ne radi grijač u rerni. Svijetli samo sijalica u rerni. |
| Duboki pleh: | Da |
| Plitki pleh: | Da |
| Ploča koja odvaja gornji i donji dio rerne: | Ne |
| Vođice: | Da |
| Žičana pregrada: | Da |
| AirFry pleh za pečenje bez ulja: | Da |
| Halogeno svijetlo: | Da x 1 |
| Bočne metalne pregrade: | Da |
| Kamena ploča: | Ne |
| Drveni podmetač: | Ne |
| Oprema za ražanj: | Ne |
| Energetska klasa: | A+ |
| Zapremina rerne: | 72 lit. |
| Dužina kabla max: | 2 m |
| Unutrašnja lampa: | 15/25 W |
| Ukupna potrošnja energije: | 2.5 kW |
| Tip kabla/poprečni presjek: | H05VV-FG 3x1.5 mm² |
| Spoljne dimenzije (V x Š x D): | 59.5 x 59.4 x 56.7 cm |
| Ugradne dimenzije (V x Š x D): | 59.0/60.0 x 56.0 x 55.0 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 14.72EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tip rerne: Multifunkcionalna, Zapremina rerne: 72 l, Širina: 59.4 cm
Tip rerne: Multifunkcionalna, Zapremina rerne: 82 l, Širina: 59.4 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana