Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
DELL 27 inch SE2725HG 200Hz FreeSync IPS Gaming monitor
Maloprodajna cijena: 193.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
155.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Ekran
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED Edgelight |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 300 nita |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 200Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync Premium |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.3114mm x 0.3114mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Anti-glare, 3H hard coating, TÜV Rheinland Certified, 99% sRGB |
Priključci / Slotovi
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.4 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
Fizičke karakteristike
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 610.88mm |
| Dubina | 188mm |
| Visina | 452.82mm |
| Pakovanje | Naponski kabl, HDMI kabl |
| Masa | 3.72kg (sa postoljem) |
Energetska efikasnost
| Energetska klasa | E |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.07EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 3.840 x 2.160 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: ELED Odnos stranica: 16:9 Nativni k...
27 inch AW2724DM QHD 180Hz FreeSync/G-Sync Alienware Gaming monitor
Ekran - Veličina ekrana: 32 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: VA LCD Tip panela: Rapid VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Na...
27 inch U2724D QHD 120Hz USB-C UltraSharp IPS monitor
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana