Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Standardni usisivač Vrsta usisivača: Za pepeo Snaga: 1.200 W Filter: HEPA Crevo: Aluminijumska cev,Metalno crevo Nivo buke: 80dB(A) Ostalo - Napomena: Usisivanje pepela do 40°C Fizičke karakteristike - Boja: Crna Težina: 4kg Dužina kabla: 4.3m Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 77.60EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
62.07 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Standardni usisivač |
| Vrsta usisivača | Za pepeo |
| Snaga | 1.200 W |
| Filter | HEPA |
| Crevo | Metalno crevo, Aluminijumska cev |
| Nivo buke | 80dB(A) |
| Ostalo | |
| Napomena | Usisivanje pepela do 40°C |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Težina | 4kg |
| Dužina kabla | 4.3m |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.03EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Laserski daljinometar Ostale osobine: 630-680nm talasne dužine,Bluetooth,LCD display,Litijumska baterija kapaciteta 370mAh,Meren...
Bežična akumulatorska bušilica Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana