Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Grafički procesor - Proizvođač čipa: AMD Model: RX 7600 Grafički čip: AMD RDNA 2 Broj unificiranih procesora: 2048 Radni takt: 2.655MHz (2.755MHz boost clock) Memorija - Količina memorije: 8GB Magistrala memorije: 128bit Tip memorije: GDDR6 Takt memorije: 18Gbps Napomena: Izlaz za 4 monitora Priključci - Ukupno DisplayPort priključaka: 2 DisplayPort priključci: 2x DisplayPort 1.4a Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.1a Dodatni naponski priključci: 1x8pin Ostale karakteristike - Slot: PCI-Express 4.0 Broj ventilatora: 3x ventilatora Sistem hlađenja: WINDFORCE Colling System Podržane tehnologije: Microsoft DirectX 12 Ultimate,OpenGL 4.6,RGB Fusion Maksimalna rezolucija: 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) Fizičke karakteristike - Dimenzije: 282mm x 115mm x 50mm Format: Pun format Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 365.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
292.67 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Grafički procesor | |
|---|---|
| Proizvođač čipa | AMD |
| Model | RX 7600 |
| Grafički čip | AMD RDNA 2 |
| Broj unificiranih procesora | 2048 |
| Radni takt | 2.655MHz (2.755MHz boost clock) |
| Memorija | |
| Količina memorije | 8GB |
| Magistrala memorije | 128bit |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Takt memorije | 18Gbps |
| Napomena | Izlaz za 4 monitora |
| Priključci | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 2 |
| DisplayPort priključci | 2x DisplayPort 1.4a |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.1a |
| Dodatni naponski priključci | 1x8pin |
| Ostale karakteristike | |
| Slot | PCI-Express 4.0 |
| Broj ventilatora | 3x ventilatora |
| Sistem hlađenja | WINDFORCE Colling System |
| Podržane tehnologije | Microsoft DirectX 12 Ultimate, RGB Fusion, OpenGL 4.6 |
| Maksimalna rezolucija | 7.680 x 4.320 (digitalna povezivost) |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 282mm x 115mm x 50mm |
| Format | Pun format |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5060 Grafički čip: Blackwell Broj unificiranih procesora: 3840 Radni ta...
PCI-Express kontroler x 4 na 1-port RJ45 10 Gigabit Ethernet adapter
GIGABYTE VGA GeForce RTX 5060 GAMING OC 8G GDDR7, 128 bit, DP*3(2.1b)/HDMI*2(2.1b)
PCI-Express kontroler 1-port 2.5 Gigabit Ethernet (Intel I225)
Grafički procesor - Proizvođač čipa: nVidia Grafika: nVidia GeForce Model: RTX 5070 Broj unificiranih procesora: 6144 Radni takt: 2.512MHz (2.587MHz b...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana