Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
SAMSUNG Galaxy Watch Ultra 2025 47mm Titanium Blue SM-L705FZB2EUC
Maloprodajna cijena: 498.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 300.00EUR
399.00
EUR
699.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Veličina ekrana 1,5" (37,3 mm) Super AMOLED, 16 M boja, osetljiv na dodir | |
| Rezolucija | 480 x 480 pix |
| Osvetljenje ekrana | 3000 nita |
| Operativni sistem | Wear OS Powered by Samsung |
| Aplikacije | Galaxy Wearable i Samsung Health |
| Procesor | 5-Core 1,6/1,5 GHz |
| RAM memorija | 2 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Povezivanje | |
| Wi-Fi 802.11a/b/g/n 2,4/5 GHz | |
| Bluetooth 5.3, A2DP, AVRCP, HFP, HSP | |
| NFC | |
| GPS | Glonass, Beidou, Galileo (2-pojasni, frekventni opsezi L1 i L5) |
| SIM Slot | da (LTE 4G) |
| Vodootpornost | 10 ATM/IP68 Otpornost na prašinu/MIL-STD 810H vojni standard |
| Baterija | 590 mAh |
| Trajanje baterije | |
| uz isključen AOD režim: do 80 h | |
| uz uključen AOD režim: do 60 h | |
| pri osnovnom korišćenju: do 100 h | |
| Vežbanje na otvorenom sa GPS-om ((u načinu rada Ušteda energije za vežbanje, sati): do 48 | |
| Senzori | |
| senzor za analizu bioelektrične impedanse | |
| optički senzor za srce | |
| električni senzor za srce | |
| akcelerator | |
| barometar | |
| žiroskop | |
| geomagnetski senzor | |
| infrared senzor temperature | |
| senzor osvetljenja | |
| Formati emitovanja audio-sadržaja | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB |
| Ostale karakteristike | |
| Srčani ritam | |
| Personalizovana zona pulsa | |
| Praćenje krvnog pritiska do Bioelectrical Impedance Analysis | |
| Prati srčani ritam, kiseonik u krvi | |
| Prati energetsku ocenu | |
| Indeks krajnjih proizvoda glikacije (AGE) | |
| Krvni pritisak | |
| ECG | |
| Irregular Heart Rhythm Notification | |
| Antioksidans | |
| Prati san, faze spavanja, trajanja, čak i hrkanje | |
| Noćni režim | |
| Brzi taster za brzu promenu sporta | |
| Rezultati treninga | |
| Trener za trčanje | |
| Praćenje vožnje bicikla | |
| Mogućnost obavljanja poziva | |
| Google Gemini glasovni pomoćnik | |
| Brzi taster | |
| Sistem dinamičkih omči | |
| Započni svoje putovanje: aktiviraj vodiča sa GPX podacima | |
| Maršruta: Ovaj vodič ti, osim klasičnog navođenja, daje i druge podatke, poput nadmorske visine | |
| Put nazad: Bezbedno se vrati na početnu tačku, put nazad je pred tobom na klik | |
| SOS sirena za slučaj opasnosti: pritisni i zadrži brzi taster 5 sekundi, čime ćeš aktivirati snažnu sirenu, Prodoran zvuk jačine 86 decibela može se čuti sa udaljenosti od 180 metara | |
| SOS / prepoznavanje pada | |
| Prepoznavanje pada | |
| Snimaj fotografije, javljaj se na pozive i isključi alarm | |
| Temperaturni opseg rada | -20 do 55 °C |
| Otpornost na nadmorske visine | do 9000 m |
| Kućište | Titanijum 4. klase |
| Dimenzije | 47,4 x 47,1 x 12,1 mm |
| Težina kućišta | 60,5 g |
| Boja | titanijum plava (Titanium Blue) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
1.47″ AMOLED displej Ugrađen GPS, 100+ fitnes režima Baterija: 500mAh Wireless punjenje
Dugotrajna baterija, Veliki ekran, Praćenje treninga
Wear OS by Google Procesor: Snapdragon® W5+ Gen 1 platforma Napredno praćenje zdravlja i vježbanja 5-sistemski dvopojasni GNSS 1.43″ AMOLED ekr...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana