Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
XIAOMI Redmi A5 4GB/128GB Midnight Black MZB0JRYEU
Maloprodajna cijena: 123.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 10.00EUR
99.00
EUR
109.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,88" |
| Rezolucija | 1640 x 720 pix |
| Tip ekrana | IPS LCD, 120Hz, 450 nits (typ), ~260 ppi, 70% NTSC, dubina boja 8-bit |
| SIM slot | Dual SIM (Dual SIM + microSD) |
| Operativni sistem | Android 15 (Go edition), HyperOS |
| Procesor | Octa-core (2x 1,8 GHz Cortex-A75 & 6x 1,6 GHz Cortex-A55) |
| Čipset | Unisoc T7250 (12 nm) |
| Grafika | Mali-G57 MP1 |
| RAM memorija | 4 GB LPDDR4X |
| Interna memorija | 128 GB eMMC 5.1 |
| Proširenje interne memorije | microSD |
| Zadnja kamera | 32 Mpix |
| 32 Mpix, f/1,8, (wide) | |
| Auxiliary lens | |
| LED flash, HDR, Ultra HD, Night mode | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 8 Mpix |
| 8 Mpix, f/2,0, (wide) | |
| HDR mode, Fill-light, Portrait mode, Time-lapse, Night mode | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Senzori | |
| bočni senzor otiska prsta | |
| AI otključavanje licem | |
| akcelerometar | |
| elektronski kompas | |
| virtuelni senzor blizine | |
| virtuelni senzor ambijentalnog svetla | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band | |
| Bluetooth | |
| GPS, Glonass, Galileo, BDS (only B1C) | |
| USB Type-C 2.0 | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | 5200 mAh |
| Snaga punjenja | žično 15 W brzo punjenje |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Podržani formati | |
| video: ts, mp4, 3gp, mkv, webm, mpeg2, mpeg4, H.263, H.264, H.265, VP8, VP9, AV1 | |
| audio: aac, mp4, amr, midi, mp3, ogg, flac, mkv(opus), rtx, m4a, ota, mid, 3gp, ts, smf, oga, awb | |
| Dimenzije | 171,7 x 77,8 x 8,26 mm |
| Težina | 193 g |
| Boja | crna (Midnight Black) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.24EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy S25 Edge 12GB/256GB Titanium Silver SM-S937BZSDEUC
Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Light Pink
XIAOMI Redmi Note 14 Pro+ 5G 12GB/512GB Frost Blue MZB0IIWEU
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana