Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 2 inča Rezolucija ekrana: 320 x 385 Operativni sistem: Xiaomi HyperOS Povezivost - Bluetooth: 5.3 Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Dual Praćenje aktivnosti - Brojač koraka: Da Pređena distanca: Da Praćenje sna: Da Modovi vežbanja: 140+ režima vežbanja Ostale karakteristike - Dodatne funkcije: Izmerite nivo kiseonika u krvi Senzori: Akcelerometar,Senzor otkucaja srca Vodotpornost: 5 ATM Baterija - Kapacitet: 470mAh,Trajanje 18 dana Fizičke karakteristike - Dimenzije: 49.1mm x 40.4mm x 11.4mm Masa: 30.6g Materijal: Plastika,TPU Boja: Crna Pakovanje: Magnetni kabl za punjenje Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 61.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
49.55 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 2 inča |
| Rezolucija ekrana | 320 x 385 |
| Operativni sistem | Xiaomi HyperOS |
| Ekran | |
| Rezolucija ekrana | 320 x 385 |
| Povezivost | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Dual |
| Praćenje aktivnosti | |
| Brojač koraka | Da |
| Pređena distanca | Da |
| Praćenje sna | Da |
| Modovi vežbanja | 140+ režima vežbanja |
| Ostale karakteristike | |
| Dodatne funkcije | Izmerite nivo kiseonika u krvi |
| Senzori | Akcelerometar, Senzor otkucaja srca |
| Vodotpornost | 5 ATM |
| Baterija | |
| Kapacitet | 470mAh, Trajanje 18 dana |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 49.1mm x 40.4mm x 11.4mm |
| Masa | 30.6g |
| Boja | Crna |
| Materijal | TPU, Plastika |
| Pakovanje | Magnetni kabl za punjenje |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.62EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Xiaomi Smart Band 10 dolazi s 1.72“ AMOLED zaslonom, svjetlinom do 1500 nita i 60 Hz brzinom osvježavanja, čime pruža iznimnu glatkoću i...
Dijagonala ekrana: 3.81 cm (1.5") - Tip ekrana: AMOLED - Rezolucije ekrana: 480 x 480 piksela
APPLE Watch Ultra2 v2 Cellular 49mm Black Titanium Case with Dark Green Alpine Loop - Medium (mx4r3se/a)
Ključne karakteristike: Displej 2.07" AMOLEDBluetooth telefonski pozivi150+ režima za vežbanjeTrajanje baterije do 24 danaP...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana