Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 180Hz Ostalo: 100% sRGB,Acer ComfyView,LED Backlit Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Core Series 2 Klasa procesora: Intel Core 9 Model procesora: 270H Broj jezgara procesora: 14 Broj logičkih jezgara (niti): 20 Radni takt procesora: 2.7 GHz (5.8 GHz) Keš memorija procesora: 24MB Intel Smart cache Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR5 Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: PCIe Gen4 NVMe Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia Model grafike: GeForce RTX 5070 Količina grafičke memorije: 8GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Model: Killer Wireless-AX 1650i Bluetooth verzija: 5.2 Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) Ostale osobine: Killer™ Ethernet E2600 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 1x Thunderbolt 4 preko USB Type-C DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.0 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1),2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Čitač kartica: microSD Ostali priključci / Slotovi: Kensington security Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 720p Snimanje videa: 1.280 x 720 Model: HD Audio - Zvučnici: 2.0 Mikrofon: Dual (ugrađeni) Ostalo: Acer Purified Voice technology,Acer TrueHarmony,AI noise canceling,Cortana support,DTS:X Ultra Audio technology Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: Jednobojno osvetljenje Ostalo: Multi-Gesture TouchPad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4-Cell Kapacitet baterije: 76WHr Ostalo: Trajanje baterije do 8 sati Softver - Operativni sistem: Linux (eShell) Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: Acer QuickPanel,NitroSense V5 Ostalo: Acer Product Registration,Planet9 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 360mm x 274.5mm x 24.5mm Masa: 2.4kg Boja: Crna Opis boje: Obsidian Black Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 135W
Maloprodajna cijena: 2300.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1840.53 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | WUXGA |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 180Hz |
| Ostalo | 100% sRGB, Acer ComfyView, LED Backlit |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core 9 |
| Model procesora | 270H |
| Broj jezgara procesora | 14 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 20 |
| Radni takt procesora | 2.7 GHz (5.8 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | PCIe Gen4 NVMe |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | GeForce RTX 5070 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model | Killer Wireless-AX 1650i |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Ostale osobine | Killer™ Ethernet E2600 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 preko USB Type-C |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Čitač kartica | microSD |
| Ostali priključci / Slotovi | Kensington security |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | 1.280 x 720 |
| Model | HD |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Ostalo | DTS:X Ultra Audio technology, Cortana support, AI noise canceling, Acer Purified Voice technology, Acer TrueHarmony |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Multi-Gesture TouchPad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell |
| Kapacitet baterije | 76WHr |
| Ostalo | Trajanje baterije do 8 sati |
| Softver | |
| Operativni sistem | Linux (eShell) |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | NitroSense V5, Acer QuickPanel |
| Ostalo | Acer Product Registration, Planet9 |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 360mm x 274.5mm x 24.5mm |
| Masa | 2.4kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Obsidian Black |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 135W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 60.15EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 144Hz Ostalo: 250 nita,45%...
Ryzen3 7320U, AMD Radeon, 8GB, 512GB SSD, 17.3inch, Siva
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+,WUXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 100% sR...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 16:10,Acer Comfy...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana